Kaip veikia šilumos siurblys oras-vanduo?

Šilumos siurbliai oras vanduo – tai šildymo sistemos tipas, kuris išgauna šilumą iš lauko oro ir perduoda ją vandeniui, kuris vėliau gali būti naudojamas namui ar pastatui šildyti. Pagrindiniai šilumos siurblio oras-vanduo komponentai yra kompresorius, dujos šaltnešis, garintuvai, šilumokaičiai, ventiliatoriai ir valdymo blokas . Šie siurbliai gali šildyti ir vandenį, ir orą, tiekdami šilumą į namus per grindų šildymo sistemas ir radiatorius . Šilumos siurblių oras-vanduo veikimo principas pagrįstas gerai žinomu principu, naudojamu įprastuose šaldytuvuose, kai šiluminė energija išgaunama ir perduodama iš vienos terpės į kitą .

Yra kelių tipų oras-vanduo šilumos siurbliai, įskaitant oro šaltinio, žemės šaltinio ir hibridinius modelius. Oro šaltinio šilumos siurbliai yra labiausiai paplitęs tipas, nes juos gana lengva montuoti ir valdyti, be to, jie yra pigesni nei antžeminiai modeliai . Hibridiniai šilumos siurbliai sujungia tiek oro, tiek žemės siurblių pranašumus, todėl užtikrina didesnį efektyvumą ir lankstumą . Nepriklausomai nuo tipo, oras-vanduo šilumos siurbliai turi daug privalumų, įskaitant paprastą montavimą, mažas eksploatavimo išlaidas ir saugią bei patogią aplinką .

Apskritai šilumos siurbliai oras-vanduo yra efektyvus ir ekonomiškas būdas šildyti namą ar pastatą. Juos lengva montuoti, eksploatuoti ir prižiūrėti, todėl jie yra populiarus namų savininkų ir statybininkų pasirinkimas . Šilumos siurbliai „oras-vanduo“, galintys šildyti ir vandenį, ir orą, yra universalus šildymo poreikių sprendimas, užtikrinantis patogią ir saugią aplinką, taip pat sumažinant energijos sąnaudas ir anglies dvideginio išmetimą

Šilumos siurblys oras-vanduo yra šildymo sistema, kuri gali išgauti šilumą iš oro ir perduoti ją vandeniui šildymui. Šio tipo šilumos siurblių veikimas pagrįstas pakartotinio oro panaudojimo principu šildyti ne tik patalpas, bet ir dušams bei radiatoriams naudojamą vandenį . Šilumos ištraukimo procesas prasideda nuo šilumos siurblio lauko bloko, kuris paima šilumą iš lauko oro ir koncentruoja ją taip, kad būtų galima šildyti vandenį . Šis šildymo būdas yra efektyvus ir ekonomiškas būdas šildyti namus ir pastatus .