Populiariausi kartono dėžių tipai

Dėžės siuntoms yra būtinas dalykas, be kurio kai kurių daiktų nebūtų įmanoma išsiųsti. Tačiau, kokias kartonines dėžes pasirinkti ir kokios jų rušys populiariausios.

Kartoninių dėžių tipai

Kartoninių dėžių rūšys yra labai svarbios, kai reikia saugiai ir patikimai transportuoti prekes. Gofruotojo kartono dėžės yra viena iš populiariausių kartoninių dėžių rūšių, naudojamų siuntų. Gofruotojo kartono dėžės yra pagamintos iš vienos arba dviejų išorinių sluoksnių ir sluoksnio su gofruotu popieriumi arba iš kelių vidutinių sluoksnių. Šios dėžės yra lankstomos ir atsparios plyšimams, todėl galima naudoti įvairių dydžių ir formų prekių transportavimui ir laikymui. Be to, gofro apsaugo nuo dulkių, drėgmės ir saulės spindulių.

Sulankstomos kartoninės dėžutės yra viena populiarių kartoninių dėžių rūšis, naudojama siuntoms. Šios dėžutės yra pagamintos iš vieno arba kelių sluoksnių kartono ir yra lengvos, lankstomos ir patogios naudoti. Šios dėžutės yra dažnai naudojamos siuntų siuntimui paštu arba kitais siuntimo būdais. Jų patvarumas ir atsparumas priklauso nuo kartono storio ir kokybės.

Tvirtos dėžės yra dar viena populiari kartoninių dėžių rūšis, naudojama siuntoms. Šios dėžės yra pagamintos iš storų kartono ir yra labai patvarios ir atsparios deformacijoms. Šios dėžės yra dažnai naudojamos transporto priemonės ir brangios prekės, kad būtų užtikrintas jų saugumas ir apsauga nuo sunkių įvykių. Tvirtos dėžės gali būti naudojamos kelis kartus, todėl jos yra labai ekonomiškas ir praktiškas transportavimo būdas. Tvirtos dėžės sukurtos taip, kad galėtu atlaikyti didelį svorį. Šios dėžės yra specialiai sukurtos taip, kad būtų pakankamai tvirtos, kad būtų galima gabenti sunkius, didelius krovinius. Dėl savo ilgaamžiškumo ir stiprumo šios dėžės yra patikimas ir ekonomiškas būdas saugiai išsiųsti prekes.