Saugus ir patikimas pavojingų krovinių pervežimas – tai mūsų logistikos įmonės garantija!

Vežant pavojingus krovinius būtina griežtai laikytis reglamentų ir standartų, kad būtų užtikrintas krovinio ir gabenimo procese dalyvaujančių žmonių saugumas. Logistikos įmonė pirmenybę teikia visų atitinkamų reglamentų ir standartų laikymuisi, kad užtikrintume saugų ir patikimą pavojingų krovinių gabenimą . Turime sprendimus visų ADR klasių krovinių gabenimui, o mūsų transportavimo būdai pilnai pritaikyti pavojingų krovinių gabenimui. Mūsų įmonės transportas yra lankstus ir patikimas, kasmet teikiantis aukštos kokybės logistikos paslaugas tūkstančiams įmonių ir individualių siuntėjų.

Tinkamas pavojingų krovinių tvarkymas ir pakavimas taip pat yra labai svarbūs saugiam jų gabenimui. Mūsų įmonė siūlo krovinių pakavimo, ženklinimo ir kitas paslaugas, užtikrinančias, kad pavojingi kroviniai būtų tinkamai tvarkomi ir supakuoti gabenimui . Turime specializuotas transporto priemones ir aukštos kvalifikacijos personalą, turintį įgūdžių gabenti įvairių klasių pavojingus krovinius, išskyrus tuos, kuriuos draudžia įstatymai . Kruopščiai laikomės visų pavojingų krovinių gabenimą reglamentuojančių teisės aktų, siekdami užtikrinti sėkmingą ir saugų pervežimą.

Mūsų darbuotojai yra apmokyti ir patyrę pavojingų krovinių gabenimo srityje, todėl užtikrina, kad su jais būtų elgiamasi itin atsargiai. Rūpinamės saugiu pervežimu keliais, laivyba, lėktuvu ar traukiniu, o mūsų sertifikuotų specialistų komanda užtikrina tarptautinį pavojingų krovinių pervežimą pagal jų pavojingumo klasę . Kaip lietuviško kapitalo logistikos įmonė jau ne vienerius metus sėkmingai užsiimame krovinių gabenimu tarptautiniais maršrutais, specializuojamės įvairiose pervežimo paslaugose, įskaitant pavojingų krovinių pervežimą . Patikėkite mumis, kad užtikrinsime saugų ir patikimą jūsų pavojingų krovinių gabenimą. Taip pat galite ir kontaktuoti su įmonėje dirbančiais specialistais, kurie jums paaiškins plačiau apie krovinių pervežimus, draudimus ir kitas taikomas garantijas.